Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

ProBit Global shkëlqen në qendër të vëmendjes në Solana dhe Kasafortën Stratosferike 11,000% të SOL në 2021 me Kohë të Kufizuar 50% Markdown

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

ProBit Global ka lançuar ofertën e tij të ardhshme të abonimit me 50% ulje në SOL , një nga performuesit më të mirë të vitit 2021 me një vlerësim mbi 11,000%.

Me mbylljen e Ekskluzive më 21 shkurt, ProBit Global do të listojë SOL për të hapur tregtinë kundrejt çifteve BTC dhe USDT menjëherë pasi të kenë përfunduar njoftimet e rezultateve dhe shpërndarja .

Shpërndarja e fundit e Solana Pay u mundëson përdoruesve të paguajnë për shërbimet në USDC te tregtarët pjesëmarrës si checkout.com dhe është gati të kapë një mundësi të konsiderueshme tregu me mbi 4,785 miliardë USDC të vendosura aktualisht në Solana .

Solana u vendos mes paketës së konkurrentëve të shtresës 1 përmes një ritmi të pakrahasueshëm zhvillimi dhe veçorive të integruara të shkallëzimit me kapacitet aktual prej 2,587 tps dhe një tavan të supozuar prej 710,000 tps.

Me rritjen e tarifave në blockchain popullor si Ethereum, përdoruesit filluan të dynden në Solana falë tarifave shumë konkurruese të transaksioneve prej vetëm $.00025. Solana u dallua më tej si blloku i parë që zbatoi Provën e Historisë (PoH), një mekanizëm unik asinkron që përdor funksionin e vonesës së verifikueshme (VDF) për të lehtësuar konsensusin dhe përfundimin asinkron.

Solana nuk mbështetet në një grup tradicional për të menaxhuar transaksionet e papërpunuara dhe në vend të kësaj mbështetet në një veçori të quajtur Gulf Stream . Meqenëse vërtetuesit kanë njohuri të plotë për krijuesit aktualë dhe të ardhshëm të bllokut të njohur si drejtues, ata thjesht mund t'i përcjellin transaksionet tek lideri tjetër në linjë.

Falë tarifave të saj shumë konkurruese të transaksioneve, prania NFT e Solanës shpërtheu gjatë vitit të kaluar me mbi 5 milion NFT unike të prodhuara në 2021, duke përfshirë tregjet e para për festivalet e muzikës popullore Lollapalooza dhe Coachella .

Platforma e decentralizuar e transmetimit të muzikës Audius është shfaqur si një e preferuar e turmës dhe tani mund të lidhet me Solana nëpërmjet Wormhole me pishina të reja likuiditeti të vendosura në një nga AMM Raydium më të mirë të platformës.

Legjenda e NBA-së, Michael Jordan dhe djali i tij Jeffrey bënë bujë me njoftimin e Heir , një platformë e angazhimit të fansave në web3 që synon të ofrojë mallra ekskluzive dhe pika NFT për mbajtësit e tokenave HEIR me planet e ardhshme për të bashkëpunuar me atletët e nivelit më të lartë NBA dhe WNBA së bashku me NCAA elitare. perspektivat.

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtare të personalizueshme, robotë të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-rammp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles