Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

ProBit Global Liston Token e Yieldly, Platformës Top DeFi të Algorand

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

Shenja e platformës së parë DeFi me shpërblimet më të larta në zinxhirin e parë të pastër të provës së aksioneve në botë, Algorand, është të listohet në ProBit Global .

YLDY është aktivi bazë i platformës Yieldly, si dhe një nga aktivet standarde Algorand (ASA) —-në zinxhir me mekanizma të standardizuar në platformën Algorand. ASA-të përfitojnë nga siguria, përputhshmëria dhe shpejtësia e rrjetit.

YLDY u lejon përdoruesve të ofrojnë likuiditet dhe të gjenerojnë shpërblime me shumë aktive përmes vendosjes në platformën Yieldly, e cila vitin e kaluar u bë baza e parë e aksioneve vertikalisht e integruar, NFT-të dhe baza e listimit për ASA-të.

Përveç përdorimit në grupet e aksioneve me shumë aktive të Yieldly për përdoruesit për të fituar YLDY dhe argumente të tjera ASA, YLDY mund të vendoset gjithashtu për të marrë një biletë për të hyrë në Lojërat e Çmimeve NFT të Yieldly, ku përdoruesit kanë një shans për të fituar NFT ultra të rralla.

YLDY shërben gjithashtu për shkëmbimin e argumenteve nëpërmjet urës ASA-ERC20 të Yieldly.

Yieldly kërkon të sjellë gjeneratën e ardhshme të aplikacioneve në Algorand, blockchain që ka parë rritje prej 6400% të përdoruesve që nga korriku 2020 . Ai do të përfshijë më shumë projekte të ASA-së për grumbullimin e pishinave, gamifikimin NFT, urat ndër-zinxhirore, listimin e klasit botëror dhe investimet, ndër të tjera.

Ajo ka punuar për të zgjeruar aksesin në DeFi dhe NFT në Algorand duke fituar përdorues të rinj në grupin e tij të basteve dhe lojërat e çmimeve pa humbje. Që atëherë, Yieldly ka bashkëpunuar me organizatat lider në botë të esports si Boom, Fact Revolution dhe një nga ekipet më të mëdha në Amerikën Latine, Infinity.

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtare të personalizueshme, robotë të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-rammp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles