Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

Rimaunangis Token ($RXT) Shfaq Metaverse bazuar në zinxhirin botëror ushqimor dhe stabilitetin e prodhimit ushqimor

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

11 tetor 2022 në orën 10:43 GMT+9  

        

Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe--(Newsfile Corp. - 10 tetor 2022) - Rimaunangis Token ($RXT) ishte sponsori kryesor i ngjarjes më të madhe në botë Metaverse me Trescon. Ngjarja më e madhe në botë Metaverse u mbajt në Dubai nga Trescon.

Ngjarja më e madhe metaverse në botë u mbajt në një nga hotelet më të mëdhenj në Dubai, pikërisht në Hotelin Address Dubai Marina. Gjatë ngjarjes, Rimaunangis ($RXT), pronari i Metaverse-it të parë botëror bujqësor në Malajzi, ishte i pranishëm si një sponsor bashkë-pritës. Kompania nga Tbilisi - Gjeorgji ishte shumë e lumtur që mund të merrte pjesë në këtë ngjarje.

Numri i zhvilluesve metaverse, argumentet, motorët, qeveritë, kompanitë private, kapitali privat dhe kapitali sipërmarrës e bënë këtë ngjarje shumë të jashtëzakonshme. Me këtë rast, Rimaunangis shpjegoi rëndësinë e konvertimit të Metaverse në botën reale, përndryshe do të ishte thjesht një lojë pa fitim të duhur parash. Me një vizion për të krijuar një zinxhir të fortë ushqimor në botë, Rimaunangis prezantoi një koncept të ri të një metaverse të vërtetë në Play to Earn. Loja në një botë tjetër do të bëjë para të vërteta në botën meta dhe në botën reale.

Përveç kësaj, Rimaunangis do të jetë lidhja kryesore në shpërndarjen e ushqimit në botën reale. Duke filluar me bizneset blegtorale dhe bujqësore, tani Rimaunangis po forcohet me një ekosistem dixhital që i lejon të gjithë të investojnë dhe të investojnë në zinxhirin ushqimor në botë. Qëllimi përfundimtar është Siguria Ushqimore për të gjithë botën dhe lidhja e të gjithë botës përmes ushqimit real, të përballueshëm dhe lehtësisht të aksesueshëm për të gjithë.

Për t'u bashkuar me Rimaunangis, vizitoni:

Faqja e internetit:

https://www.rimaunangis.world  

Rimaunangis Token është regjistruar në:

CoinMarketCap:

https://coinmarketcap.com/currencies/rimaunangis/  

Monedha Gecko:

https://www.coingecko.com/en/coins/rimaunangis  

Gjithashtu aktualisht po i nënshtrohet procesit të auditimit të CERTIK:

https://www.certik.com/projects/rimaunangis-digital-llc  

Detajet e kontaktit:

Rimaunangis Digital LLC

Tbilisi - Gjeorgji

PIC: Dato Abdul Haadi Azhar (CEO)

Email: [email protected]

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtare të personalizueshme, robotë të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-rammp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles