Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

ProBit Global shënon 4 vjetorin pasi rishpik përvojën e kriptove me veçori të reja

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

ProBit Global ka nisur aktivitetet për të shënuar përvjetorin e saj të katërt të ofrimit të kohës emocionuese dhe të papenguar për entuziastët e kriptove që kërkojnë një gamë të gjerë asetesh për të tregtuar në një industri që preku vlerën prej 3 trilion dollarësh në fund të 2021.

Shkëmbimi, me ndërfaqen e tij të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur që është i disponueshëm në 46 gjuhë, prezantoi një ngjarje të Kupës Botërore të bazuar në pikë që u ofron përdoruesve të saj një shans për të ndarë grupin e çmimeve prej 10,000 USDT. I planifikuar të zgjasë deri më 18 dhjetor, ngjarja ofron 50 vende për përdoruesit e ProBit Global për të fituar shpërblime të mëdha. Fituesi i rangut të lartë do të marrë mbi 500 USD vlerë!

Rishpikja e përvojës së kriptove

I lançuar në nëntor 2018, ProBit Global ka treguar përparim të jashtëzakonshëm gjatë katër viteve të fundit pasi bëhet i njohur për shfaqjen e projekteve të reja dhe novator të blockchain dhe aseteve të tyre. Platforma vazhdon të kontribuojë në rritjen e adoptimit të kriptove në nivel global duke hapur derën e shërbimeve dhe produkteve të saj për entuziastët - si përdorues individualë ashtu edhe projekte - nga katër pikat kryesore.

Sipas _ _ Faqja kryesore e grumbulluesit të kriptove, CoinMarketCap.

Procesi i ndërtimit të themeleve e ka parë atë të arrijë momente të rëndësishme. Këto përfshijnë lançimin e produkteve të reja si kripto-kripto-kliko-dhe-blej me veçorinë e kartës së kreditit, e cila u mundëson përdoruesve të konvertojnë thjesht një sasi të dëshiruar të fiat-it në një aktiv të caktuar kripto, pa pasur nevojë të bëjnë një porosi blerjeje në tregjet dytësore . Pronarët e kartave jo të kreditit janë gjithashtu të mirëpritur të blejnë kripto duke përdorur transferta bankare. Një gamë e gjerë prej mbi 40 monedhash fiat është e disponueshme për të gjithë që të zotërojnë kriptomën e tyre të zgjedhur -- këto përfshijnë të gjitha monedhat kryesore fiat si USD, EUR dhe GBP.

E vërtetë ndaj misionit të saj për të përshpejtuar adoptimin e kriptove, ProBit Global nxori në treg " Mëso dhe Fito " . Me këtë veçori, pjesëmarrësit mund të shikojnë video dhe të marrin kuize në lidhje me projekte të ndryshme të kriptove dhe blockchain, duke u mundësuar kështu përdoruesve të përmirësojnë njohuritë e tyre për kriptovalutat dhe të stimulohen me kriptomonedha falas në të njëjtën kohë.

Për të nisur, ProBit Global ofron gjithashtu ProBit Exclusive që u mundëson përdoruesve të zotërojnë asetet e tyre të preferuara kripto për gjysmën e çmimeve të tyre. Pjesëmarrësit shijuan fitime të mëdha prej më shumë se 25X vetëm brenda dy muajve nga bashkimi i fushatës gjatë kripto-bullit të vitit 2021.

Disponueshmëria e ProBit Global në aplikacionet iOS dhe Android hap dyert për njerëzit anembanë globit për të qëndruar në dijeni për ngjarjet dhe veçoritë më të fundit që po lansohen.

ProBit Global më i miri për altcoins

Të gjitha këto grumbullime e bëjnë ProBit Global një platformë tregtare kriptosh të zgjedhur për të gjitha asetet, duke përfshirë Bitcoin, Ethereum dhe monedha të tjera alternative të njohura si altcoins.

Duke qenë se Blockchain ka mbetur në dobinë potenciale transformuese si një mjet për regjistrimin dhe verifikimin e një numri të madh transaksionesh që shtojnë një vlerë të konsiderueshme ekonomike, është me vend të theksohet se idetë inovative do të vazhdojnë të lansohen me teknologjinë. ProBit Global krenohet me aftësinë e platformës së saj për të vazhduar të mirëpresë dhe të ushqejë projekte të reja blockchain për një ekosistem më të gjerë dhe global të kriptos.

Shkëmbimi mbështet krijimin e aplikacioneve të vlefshme që kanë dobi për të gjithë—duke sjellë vlerë në tokenat e tyre përkatës—nëpërmjet Ofertave Fillestare të Monedhave (IEO) . Gjatë katër viteve të fundit, disa projekte kanë shijuar komoditetin e sjelljes së ideve të tyre në një audiencë të gjerë nëpërmjet këtyre IEO-ve, ndërsa më shumë janë vendosur të përfitojnë prej tij.

Të përkushtuar për të qëndruar të fortë

Pavarësisht nga problemi aktual i përafërt që po përjeton hapësira e kriptove për shkak të krizës më të fundit FTX, ProBit Global po feston qëndrueshmërinë e saj të fortë për të vazhduar të ofrojë një platformë tregtare të përkushtuar dhe të sigurt .

Përvjetori i saj i katërt është për të shënuar vendosmërinë e tij për të mos u përfshirë kurrë në aktivitete që do të rrezikojnë fondet e përdoruesve të saj në një përpjekje për t'u rritur dhe shpejt, gjë që e ka mbajtur atë të fortë deri më tani.

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtimi të personalizueshëm, bots të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-ramp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles