Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

SHIBTC Zyrtarisht në bord nga ProBit Global me Mundësi të Reja Tregtare

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

ProBit Global ka listuar SHIBTC me një çift tregtar USDT që do të dalë drejtpërdrejt më 23 dhjetor.

Projekti përmban një propozim me vlerë qendrore të ofrimit të xhiros së lartë për të lehtësuar transaksionet globale përmes një CEX ndërsa u ofron mbajtësve një gamë të gjerë aftësish fitimi përmes aksioneve, minierave të prodhimit dhe veçorive të tjera thelbësore që do të gjenerojnë akumulim pasiv të tokenit.

Një treg qendror NFT do t'u mundësojë entuziastëve të koleksioneve dixhitale të krijojnë dhe fitojnë para nga NFT-ja e tyre përmes veçorive të ofruara nga platforma.

Shpërndarjet dhe stimujt e mëtejshëm përfshijnë airdrops dhe të drejtat e ardhshme të qeverisjes për mbajtësit që të përputhen me stimujt e përdoruesve për pjesëmarrje më të madhe në zhvillimin në rritje të platformës.

RRETH SHIBABITCOIN

Qëllimi kryesor i projektit është tejkalimi i problemeve me të cilat përballen investitorët në baza ditore si tarifat e larta të transaksionit, likuiditeti i ulët, humbja e besimit etj. Ne kemi një ekip të pajisur mirë për të kapërcyer këto probleme. Në shkëmbimin tonë ne ofrojmë transaksione falas, bonuse referimi dhe koleksione NFT të profilit të lartë për mbajtësit e SHIBTC.

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtimi të personalizueshëm, bots të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-ramp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles