Ky artikull është përkthyer në makinë.Shihni artikullin origjinal

SKYPlay për t'u bërë globale me listën ProBit Global

Published date:

Lidhje me artikullin origjinal.

_________________________________________________________________

6 shtator 2022 në orën 22:00 GMT+9  

        

Kanada NewsWire

SEUL, Koreja e Jugut, 6 shtator 2022

SEUL, Koreja e Jugut, 6 shtator 2022 /CNW/ -- SKYPLAY Inc. njoftoi listimin e kriptomonedhës së saj, SKP (SKYPlay Token) në ProBit Global — një nga platformat kryesore të tregtimit të aseteve dixhitale në botë.

SKYPlay filloi hapat e tij të parë drejt shndërrimit në një platformë zyrtare blockchain

duke renditur SKP në MEXC Global majin e kaluar. Pas listimit në MEXC dhe ProBit Global, kompania planifikon të përshpejtojë procesin e zgjerimit të saj

prania globale ndërsa vazhdon të listojë SKP në të spikaturat globale dhe vendase

shkëmbimet e kriptomonedhave.

SKP, monedha kryesore e platformës SKYPlay, përdor rrjetin Polygon (MATIC),

i cili ofron tarifa të ulëta transaksioni, shpejtësi të shpejtë dhe shkallëzim si një nga zinxhirët më të mirë të bllokut të Ethereum Layer 2.

Nën udhëheqjen e korporatës së Singaporit, SKYPLAY Inc. do të lëshojë një

shumëllojshmëri e përmbajtjeve të reja të stilit të jetesës, si dhe një sërë lojërash eP2E përmes SKYPlay – platforma më e lehtë e biznesit P2E dhe NFT. Përveç lançimit të Coin Grid dhe platformës SKYPlay, dy lojëra të tjera do të dalin këtë vit duke përfshirë një lojë nga Retrocat, e cila sapo njoftoi nënshkrimin e një kontrate inboarding me SKYPlay.

Sang-ok Chang, CEO i SKYPLAY Inc. tha: "SKYPlay ka zgjeruar përdoruesit e komunitetit nga 170 vende me ngjarje dhe aktivitete argëtuese. Përgjatë listimit në ProBit Global, ne jemi të lumtur të demonstrojmë besueshmërinë dhe shkallëzimin duke përshkruar udhërrëfyesin tonë të qëndrueshëm me Fraza tërheqëse e markës sonë, FUEL - ruaj përmbajtjen F un, Utility dhe E asy duke ruajtur inkuiditetin L të platformës."

SKYPlay

SKYPlay do të ofrojë një larmi të pasur përmbajtjesh të stilit të jetesës, duke përfshirë lojëra të lehta P2E, sport, arsim, muzikë dhe art - të gjitha këto do të ofrohen përmes një platforme biznesi të lehtë NFT të optimizuar për UI/UX celular.

SKYPlay do të ofrojë një hapësirë më të madhe dhe më të mirë se një portal i thjeshtë, inkurajues

përdoruesit dhe ofruesit e shërbimeve të rriten dhe të lulëzojnë brenda një ekosistemi të lehtë për t'u përdorur, të besueshëm dhe të besueshëm.

ProBit Global

ProBit Global është një shkëmbim 20 më i mirë i kriptove në mbarë botën që ofron akses të pakufizuar për të tregtuar dhe për të blerë Bitcoin, Ethereum dhe 600+ altcoin në 1000+ tregje.

Cision Shikoni përmbajtjen origjinale për të shkarkuar multimedia:

https://www.prnewswire.com/news-releases/skyplay-to-go-global-with-probit-global-listing-301618052.html  

BURIMI SKYPlay

Cision Shikoni përmbajtjen origjinale për të shkarkuar multimedia:

http://www.newswire.ca/en/releases/archive/September2022/06/c6420.html  

Sujin Hwang, [email protected]

Për më shumë informacion: Sujin Hwang, [email protected]

CO: SKYPlay

ST: Koreja e Jugut

NI: CPR ELE ENT

_________________________________________________________________

RRETH PROBIT GLOBAL

Tregtoni dhe blini Bitcoin, Ethereum dhe 800+ altcoin në mbi 1000 tregje me ProBit Global!

Mbi 2,000,000 entuziastë të kriptove në mbarë botën i besojnë markës ProBit Global me udhëtimet e tyre emocionuese të kriptove! Shijoni një ndërfaqe tregtare të personalizueshme, robotë të automatizuar tregtimi për fillestarët dhe profesionistët, fiat on-rammp në 45 monedha dhe një faqe interneti shumëgjuhëshe në 46 gjuhë.

Bashkohuni me programet tona aktive dhe përfitoni përfitime të mëdha!

1. Blini Crypto lehtësisht me një kartë krediti dhe transferta bankare

2. Ekskluzive ProBit : Abonohu me 50% ulje në 200 tokenat më të mirë

3. Zbritje e tarifëstregtimit: Paguani tarifat e tregtimit me PROB dhe merrni një tarifë tregtimi prej 0,03%

4. Programi i referimit : Fitoni 10-30% të tarifave të tregtimit për referimin e miqve në ProBit Global

5. Mësoni dhe fitoni kripto falas duke parë video dhe duke marrë kuize

ProBit Global: www.probit.com

Telegrami ProBit: https://t.me/ProBitGlobalOfficial

Related articles